A A A

Heinrich Göbel, także Heinrich Goebel i Henry Goebel  niemiecki optyk - jest uważany za wynalazcę żarówki elektrycznej, której działający prototyp wykonał w 1854 roku, a więc ponad dwie dekady przed Edisonem.

My możemy obiecać, że wynajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie oświetlenia dla poszczególnych pomieszczeń w budynku. Oferujemy wykonanie modernizacji oświetlenia przestarzałego i energochłonnego, nie spełniającego wymaganych przez normy parametrów oświetleniowych. Przeprowadzone modernizacje pozwalają na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, a co z tym jest związane zmniejszenie opłat. Inni oszczędzają na oświetleniu i kupują wyroby niskiej jakości, obniżając tym sposobem koszt,. My proponujemy oświetlenie o bardzo dobrych parametrach, zużywające przy tym mało energii. Zacznij z głową zarabiać na oświetleniu! 

Oferujemy Państwu nasze usługi,

między innymi wykonywanie projektów branży elektrycznej, kosztorysowanie, a także wykonywanie instalacji, wykonywanie remontów i modernizacji instalacji elektrycznych.
Polecamy Państwu nasze usługi, gwarantując wysoką jakość prac. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów.

KONTAKT