A A A

ELBUDINSTAL - to kompleksowy zakres usług w zakresie instalacji elektrycznych.
Nazwa jest akronimem od tego czy od lat się zajmujemy i lubimy...

EL

BUD

INS

TAL

elektryczność budownictwo instalacje 
 

Początki działania firmy to druga połowa lat 90.
To lata, gdy nasze telewizory przestały odbierać w kolorze z powodu zmian systemu nadawania z SECAM na PAL. W tym czasie radia przywożone z zagranicy nie odbierały programów nadawanych w dolnym zakresie UKF. Wszechobecne stały się magnetowidy, a dodatkowo nasz rynek zalany został mnóstwem sprzętu elektronicznego nie do końca przystosowanego do działania w naszym kraju. Zgodnie z potrzebami rynku zajmowaliśmy się więc elektroniką i dostosowywaniem urządzeń do działania w naszym kraju - w tym modernizacjami układów zasilania umożliwiającymi przyłączenie ich do polskiej sieci zasilającej. 

"Początki,

 

 

W tym czasie prowadziliśmy także działalność typowo związaną z instalacjami i urządzeniami elektrycznymi. Wykonywaliśmy pomiary odbiorcze instalacji i urządzeń dla rozwijającej się Poczty Polskiej tworzącej nowoczesne sortownie listów i paczek. Zajmowaliśmy się projektowaniem zasilań dla potrzeb urządzeń Telekomunikacji Polskiej - tak aby można było świadczyć usługę Neostrada (co nastąpiło z początkiem lat 2000).

"Pierwsze,

Instalacje elektryczne z czasem stały się praktycznie jedynym kierunkiem działań firmy. Nazwa NAND która towarzyszyła nam od początku, zbytnio kojarzyła się z elektroniką. Jednakże była z nami jeszcze przez wiele lat z nami obecna. Przyjęcie nazwy ELBUDINSTAL - to promowanie głównego profilu firmy i podkreślenie zajmowania się instalacjami elektrycznymi...choć i tak cały czas tym się zajmowaliśmy. 

Mijają lata, wykonanych prac za nami wiele, między innymi:

  • wieloletnia współpraca z działem projektowym ASTER CITY w zakresie projektów instalacji elektrycznych zasilania urządzeń dla powstającej nowoczesnej sieci TV kablowej w Warszawie i okolicach, 
  • współpraca w zakresie badań i pomiarów odbiorczych instalacji i urządzeń elektrycznych z zagranicznymi firmami - dostawcami urządzeń i wykonawcami instalacji dla powstających rozdzielni Poczty Polskiej w Polsce,
  •  wieloletnie wykonywanie projektów dla potrzeb modernizacji instalacji elektrycznych w budynkach wielorodzinnych
  • duża ilość wykonanych remontów i modernizacji instalacji elektrycznych w budynkach wielorodzinnych
  • wykonywanie prac elektrycznych w biurach, modernizacje i zmiany instalacji, projekty wykonawcze i powykonawcze (np. Mordor - Domaniewska, Al. Jerozolimskie)
  • regularnie wykonywane okresowe przeglądy i pomiary instalacji i urządzeń elektrycznych w wielu obiektach

 

 

To tylko zarys tego co cały czas wykonujemy. Podsumowując w kilku słowach czym zajmujemy się więc od lat:

1 projektowaniem instalacji elektrycznych

2 wykonawstwem i remontami instalacji elektrycznych między innymi w częściach wspólnych budynków wielorodzinnych

3 przeglądami i pomiarami skuteczności ochrony przeciwporażeniowej instalacji i urzadzeń elektrycznych

4 regularnym wykonywaniem okresowych przeglądów i pomiarów instalacji i urządzeń elektrycznych w wielu obiektach

Jest to prawdopodobnie pełen zakres prac które zapewne potrzebujecie Państwo wykonać. Służymy naszą wiedzą i zachęcamy do współpracy.

 

Zachęcamy do skontaktowania się z nami

Postaramy się przedstawić Państwu jak najlepszą ofertę, tak aby dołączyli Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

Z naszymi Klientami cały czas utrzymujemy dobre stosunki, także po wielu latach od zakończenia prac.
Dołącz do nich, a Twoje instalacje elektryczne nie będą nigdy więcej problemem.

Można skontaktować się z nami np. pisząc na nasz adres emailowy, możemy porozmawiać telefonicznie. A może lepiej będzie się spotkać?
Podziel się z nami swoimi zamiarami wykonania prac elektrycznych, być może będziemy mieć bardzo dobrą propozycję...