A A A

Automatyka budynkowa. Być może to groźnie brzmi, ale pod tym pojęciem kryją się rzeczy z którymi spotykamy się codziennie. Im lepsze wykonanie i jakość automatyki, tym bardziej staje się ona dla nas niezauważalna... 
Automatyką stosowaną w budynkach wielorodzinnych od wielu lat są np. automaty schodowe (czasowe), wciśnięcie przycisku światło, włącza oświetlenie a po wcześniej zdefiniowanym czasie wyłącza. 

Innym typem automatyki są na przykład automaty zmierzchowe załączające automatycznie oświetlenie o zmierzchu, a skoro świt wyłączające. 

Kolejne z którymi możemy się spotkać to zegary astronomiczne służą do załączania i wyłączania oświetlenia lub innych odbiorników elektrycznych zgodnie z dobowymi, astronomicznymi punktami zachodu i wschodu  słońca. 

Choć, oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby zamiast automatyki,
zajął się tym człowiek, tak jak na zdjęciu: latarnik obsługujący latarnie gazowe przy ul. Agrykoli w Warszawie. Ważne aby efekt finalny był zgodny z przewidywanym, wieczorem gdy jest ciemno zaświeciły się latarnie, a nad ranem gdy świt nadejdzie zgasły.

Zawsze mamy przecież możliwość wyboru.

Czujniki ruchu, różnego rodzaju sterowniki, kontrola wejść do budynku na karty lub breloki to tylko nieliczne rzeczy które pomagają nam w codziennym życiu... Potrzebujecie Państwo ułatwień? Prosimy zapoznać się z tym co oferujemy, co możemy zmodernizować nawet w prostych sterowaniach automatyki czasowej...

Współpracuj z nami...

Chętnie wykonamy więc dla Państwa prace projektowe, jak też te kosztorysowe, możemy także zostać WYKONAWCĄ Państwa prac. 
Skontaktuj się z nami, napewno będziesz zadowolony.

 

KONTAKT